| LaraClarice a întrebat:

Pt baieti.
Ce parere aveti despre fetele cuminti din ziua de azi? Ma refer la cele care nu ies in cluburi, nu fumeaza, nu se imbraca indecent, nu asculta manele, nu vorbesc vulgar...etc.
Si ce parere aveti de fetele care sunt vulgare?
Ce credeti despre cele care nu se machiaza, sau o fac in mod decent?
Voi cu care din aceste 2,, tipuri" de fete ati prefera sa va intalniti? Argumentati.

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Păi sincer, cele 23 de fete din clasa mea fac TOATE parte din primul grup (2-3 au doar tendințe de vulgaritate, nimic mai mult) și eu unul ador asta. De ce ai vrea să ai de a face cu o curvă care înjură ca la ușa cortului, care e borâtă în ultimul hal pe față, și care ascultă muzică de rahat și se crede cool pentru că face toate astea? Care om normal la cap și-ar dori să întâlnească genul ăsta de fată?

| Dumnezău a răspuns (pentru TeoPT):

Mosule,fa un experiment.In cat timp se prosteste o "piranda" perfect romanca, vulgara, si in cat timp se prosteste o inocenta pentru a fi duse in pat.De aceea multi le prefera pe cele mai indraznete, ca nici nu trebuie s-o prostesti si sa o arzi cu cavalerisme, aceea vine la tine ca e in natura ei.E tot un instinct animalic, cum e si atractia femeilor si fetelor pentru cei cu atitudine gangsta. Eliminarea concurentei prin impresionarea masculilor.Doar ca la animale e doar impresionarea femelei de catre mascul, la umanoizi, merge in ambele moduri.E un camp de lupta.Cine lupte ne-animalic e predispus sa ajunga cu buza umflata.Nu ca as incuraja vulgaritatea fetelor sau a baietilor, dar e un comportament natural. Oricum si o inocenta, ce se imbraca doar in fustite albe, pana la genunchi, cu ochi sinceri, lacustri (sic!) te poate cotai asa de bine, incat sa te intorci mereu pentru inc-o portie cu creierii vraiste, ca drogatii.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Cu prima grupa.Pentru ca asa imi place.Ele sunt mai de treaba si imi pare o categorie mai "curata" din puncul meu de vedere.

| William a răspuns:

Pai daca nu ies in cluburi, nu se imbraca indecent probabil ca sunt urate. Le prefer pe alea frumoase, chiar daca fumeaza si vorbesc vulgar.

| Armatistul82 a răspuns:

Depinde care are sani mai mari :