| Buburuzza a întrebat:

Pt cei care au trecut de a 8-a >big grin La ce ar fi mai bine sa dau teza : Istorie sau Geografie... Tinand cont ca : la istorie nu imi place profa' si tot e "invat' este uitat a 2-a zi.straight face; iar la geografie am avut deja 3 >profesoarelaughing imi place mai mult decat istoria dar :-ss. Deci in concluzie ce e mai frumos love struck isto sau geogra?

Răspuns Câştigător
| DeeVee a răspuns:

Hello happy. Este mai usor la istorie decat la geografie...Si eu adooor geografia dar am dat la istorie. La istorie trebuie sa retii doar cateva nume importante si cateva date (iti da test grila). in schimb la geografie iti dau harti: spune altitudini, nr aprox. de populatie, o groaza de chestii pe care in 2 min. dupa ce ai ajuns in sala le vei uita tongue
Succes!

Baby.ShiNe

3 răspunsuri:
| cyufulyky a răspuns:

Eu amd at istorie e mult mai usorhappy

| maryyyaaa a răspuns:

Eu as alege geografia... la istorie ma incurc cu datele big grin

| Anonim_4797 a răspuns:

Eu intodeauna am preferat istoria happy