| AzaghastDxFyuro a întrebat:

Dintre geografie si istorie ce preferati?
Mi imi place mai mult istoria.

11 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Mi se pare mai usoara geografia.Dar niciuna din ele nu-mi place.

| mistikk a răspuns:

Istorie clarwinking

| AnaAmalia31 a răspuns:

Istoria! Nu inteleg nimic la Geografie decat ca traiesc in Romania! laughing

| cryna a răspuns:

Geografia tongue consider ca e mult mai interesanta si folositoare decat istoria.adica daca stii geografie iti cunosti si tara.si alt TARI (din punct de vedere geografic ). Istoria mi se pare plictisitoare, nu imi pasa mie ca au facut stramosii nostri, voievozii sau despre razboaie.desi unele aspecte ale instoriei sunt chiar interesante

| Pirkko a răspuns:

Si mie.

| ICanSeeAll a răspuns:

Geografie:X

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Geografia

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Geografie,thăăă.

| tedytza10 a răspuns:

Nici una! Le urasc :-&

| XSadhnaX a răspuns:

Sincer ( nu pentru funda ca ceilaltihee hee ), mie imi place mai mult geografiawinking. Poate si din cauza profului de istorie, dar asta e alta povestelaughing.