| PuFFy_6962 a întrebat:

Puteti sa dormiti crying in noaptea asta eu nu pot crying?

Răspuns Câştigător
| DraPraaHaarp a răspuns:

Nici eu nu cred ca pot dormi in noaptea astacryingmai ales ca sunt singura acasahappyin fne vad eu ce mai fachappy

spor la plictisealalaughingglm

sper sa adormi daca nu maqr sa faci ceva sa nu te plict pana dimtongue

xoxo

4 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Asa si asahappy. Inainte stateam foarte prost cu somnu acum mi-am mai revenit. Sper sa poti sa adormi si tuhappy succes

| PuFFy_6962 explică:

Da! mersi o sa vad cum fac s nu m pliktiibig grin:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer nu pot dormi.am teza la mate si maica mea mi-a bagat si telefonul in masina de splat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am dorimit cu gandul ca maine (adica azi) ma v-a asculta la istorie! Invatasem perfect, dar nu m-a ascultat! straight face