| Katomi a întrebat:

Puteti sa imi dati si mie o poveste unde este descrisa o casa bantuita? fundita

Răspuns Câştigător
| TootydeCool a răspuns:

Sigur:
exista o casa infricosetoare cand intrii in ea pe peretii acesteia gasesti numeai sange si anumite parti ale organismului intinse pe jos, peretii sunt zgariati.
se spune ca daca intrii intr-o camera anime se gaseste un o gare jumatate din fata este cioplita fara ochi dupa el umbla numai sobolanii se in propria camera se gasesc capsule cu bebei si in alta camera trupuri de femei care sunt taiate pe tot corpul, intestinele scoase, capul desfacut ca pe portocala, la maini si la picioare au unghiile zumulite din carne, si ochii scosi.
acest om se hraneste numai cu cu carne de om.
a fost chiar si on intamplare in care o fata de 17 ani impreuna cu prietenul ei s-au dus sa vada daca este adevrat au intrat in acea casa cica se auzeau zgomote infioratoare.
apoi au intrat in camera aceea s-au speriat ingrozitor au incercat sa iasa afara, s-au intalnit cu persoana aceea rea s-au batut pana la urma i-a spart capul aluia raul sangera i-a scos si celalalt ochi, pana la urma s-au urac in masina au facut pana iar dintr-o data din spatele scaunelor a aparut ala cu un topor in mana si deodata se auzii un tipat asurzitor, si mai incolo nu mai stiu
sper ca te-am ajuta funda? plzz

2 răspunsuri:
| TootydeCool a răspuns:

Si acea casa era bantuita de sufletele femeilor care au fost ucise ele aveau chipul unor strigoi!