| TheJeniok a întrebat:

Puteti sa ma ajutati cu un sfat
cum sa procedez daca pe mine ma enerveaza o fata, ea nu-mi da pace, nusi da seama cum vorbeshte
eu nu vreau sa o lovesc(nu-mi place sa lovesc fete)
PS:ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| NewSummer2013 a răspuns:

Spune-i " da tremina o data cu vorbele acestea! Ce?! Tuh crezi ca daca imi vorbesti in felul ecesta esti mai desteapta?! Sau ce?!

si daca iti va raspunde cu ceva de genul" De parca u esti mai destept" sau "De parca te crezi u mai destept"

RASPUNZI: "Eu nu am cred destept, EU SUNT destept!"

Si o dai gata. Totul consta in a stii sa dai replica si de a fi pe faza. Numai asa o potolesti.Eh...asa sunt fetele din ziua de azi. happy

Noroc! tongue

1 răspuns:
| sweet_1526 a răspuns:

Spune-i ca nu o placi
cred ca se va rezolva happy