| consilierindragoste a întrebat:

Puteti sa va scrieti varsta aici ca sa putem sa facem o medie de varsta a celor ce frecventeaza TPU? sper ca aveti cam toti un nick name nu?

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Media de varsta al intregului site n-o vei putea afla doar cu ajutorul unei singure intrebari. Dar vei afla media de varsta celor, care iti vor raspunde. Eu am 27 de ani, daca te ajuta la ceva.
Iar media de varsta pe TPU, cred, ca e undeva intre 13 si 16 ani. Majoritatea sunt copii/adolescenti.
Succes! Numai bine!

| Psihiatra a răspuns:

In 27 ianuarie fac 14.
userii de pe TPU au cam intre 12-19 ani.in medie.

| Maria002 a răspuns:

Buna! Eu am 11 ani si implinesc in 4 octombrie 12 ani si imi ador varsta

| annna a răspuns:

16 anibig grin

| elasexygagica a răspuns:

10 ani love struck

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

19 ani

| JustMeBăi a răspuns:

Wow, Elasexygagica are 10 ani, si la ce intrebari are...
Oricum nu poti face o medie, dar daca te uiti la mai multe profiluri ai sa vezi ca majoritatea sunt tineri/adolescenti. Eu am 12 ani, pe 19 aprilie voi face 13, ma intreb oare cati ani are Stela? thinking

| Ysha a răspuns:

13 aproape 14 happy

| DenisaAbdn a răspuns:

Eu iti inteleg curiozitatea. Ce nu inteleg, e pe ce criteriu dai tu funda aici. Cum alegi raspunsul? Pe cifra cu bucla mai frumoasa? Bine na, 20 e suficient de buclat?

| DenisaAbdn a răspuns:

Glumeam, desigur. Nu am raspuns pentru funda. Nu vad de ce nu am fi sinceri. Cred ca toti am vrea sa stim cam ce varste au utilizatorii, desi, asa cum spunea si Noname, majoritari sunt adolescentii.

| cinnamon a răspuns:

Hmm. daca zici tu ca iti dai seama, zi-mi cati ani am eu big grin
edit: am 17, n-ai nimerit

| Madalina_2286 a răspuns:

12 ani.

| Gorgan a răspuns:

21 care in cod binar ar fi 10101. Am castigat la categoria Nerdiest Answer! Horrah for me

| consilierindragoste explică:

Pentru duchess; funda am so dau in functie de sinceritate. cu siguranta am sa verific si profilul celui care cred ca este serios si in functie de ce intrebari a postat pe TPU cred ca putem sa ne dam seama de varsta nu. exemplu;"NOname" ce zicicrezi ca a fosta sincera

| AcidCuSange a răspuns:

| chandnisharma a răspuns:

20 de ani

| perfectgsm a răspuns:

Salut! Desi nu mai sunt adolescent m-am gandit sa incep eu cine stie poate raspund si ceilalti. happy 32 ani