| PhaseMorphXR a întrebat:

Intrebare pentru userii (vechi) care frecventeaza si activeaza des pe site: Comparativ cu anul 2010, estimativ, in ce directie s-a indreptat varsta medie a totalitatii userilor? Respectiv, actualmente, in anul 2014, care este varsta medie, la care ne putem astepta pe acest site, a celor care activeaza? Are cineva vreo idee, oricat de estimativa ar fi? (Intrebare statistica in scopul formarii unei imagini generale)

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Aceasta statistica te va lamuri.
http://www.slideshare.net/......iunie-2013
Nu ne putem pronunta, dar stiu ca era mai multa seriozitate/se raspundea cu decenta si intrebarile erau c at de cat decente.
O zi buna:)

2 răspunsuri:
| Mechanix a răspuns:

Undeva pe la 15-16 ani.