| diana_5450 a întrebat:

Raspundeti va rog mult sunt 2 interbari vot si funda va ro g Heii' am facebook si hi5 stit ca la unii pe hi5 au acol la "despre mine" o poza mai mica si scrie ffacebook de unde iau sa-mi pu si eu

Rpd! Hello 7 zile pana la ziua barbatului mda pentru alti nu cont. da baieti la scoala au cumparat la fete cadou am tras la sort si ca sa fim egali le luam sh noi ceva lor dati-mi niste ideei! adica asa o bratara copii de 14 ideei pls

fara intrebi de genu " da o bratara e perfecta ceva mic si simpatic deci in afara de bratara si fara vin bereca nah suntem la scoala

app fara cheesti chiiloti l fel si din alea...ca nah sunt fitos astia nu vreau bratara prieteniei

deci ideeii mult mult

1 răspuns:
| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Ai ucis limba romana!