| diana_5450 a întrebat:

Hello 7 zile pana la ziua barbatului mda pentru alti nu cont. da baieti la scoala au cumparat la fete cadou am tras la sort si ca sa fim egali le luam sh noi ceva lor dati-mi niste ideei! adica asa o bratara copii de 14 ideei pls

fara intrebi de genu " da o bratara e perfecta ceva mic si simpatic deci in afara de bratara si fara vin berelaughingca nah suntem la scoala

3 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Ma noi le-am luat in clasa 9 cand eram eu la scola ca acum sunt la facultate si numai fac de astea chiloti la fel si pe spate scria numele lor le-a placut idee si i-au imbracat peste blugi si am facut poze ia vazut si diriga a fost tare, sau alt an am fost mai cuminti si le-am luat brelocurii de chei pentru toti na noi am avut doar 6 baiet si eram 21 de fete. spor la venit idee sigur o sa va vina o idee buna.

| Aylee a răspuns:

Un cadou pentru un baiat? Eu spun un parfum, sincer. Sau cel mai bine daca iti cunosti coleg(ul/ii) si ii cunosti personalitatea, iai un tricou. De exemplu eu sunt ceva gen "Lupul singuratic, am primit un tricou negru cu grafitty alb pe el". Haide ca nu e asa greubatting eyelashes

| Vlad_1383 a răspuns:

Lor le plac chestiile mici care se misca sau chestii din astea amuzante daca ai una de aia la indemana ii distragi atentia un inel anti stres deala care se invarte... nu le lua carti... daca e dale un pupic bonus tongue (p.s poti sa le dai si un servetel daca le dai un pupic il tin pana la 20 de ani tongue) deci cum am mai zis chestii mici care le distrag atentia si cu care se pot juca in ora na spre ex pentru mine cadoul ideal ar fi o bratara elastica sau fa tu una din ate de aia a prieteniei le plac lucrurile manuale dar depinde de persoana intreaba ce culori ii plac tongue