| anonim_4396 a întrebat:

Recent am castigat un concurs pe facebook si mi s-a spus ca premiul va veni cel tarziu pe 10 septembrie prin curier.
Intrebarea mea este ca prin curier premiul va veni acasa (mentionez ca le-am dat adresa mea) sau trebuie sa ma duc eu la posta?
Ps:totul e gratis doar ca am aceasta nelamurire.

Răspuns Câştigător
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, premiul iti va veni acasa printr-un curierat gen Cargus, Fan courier etc. Sa ai grija sa nu te puna sa platesti transportul.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am dat numarul de telefon si nu am de unde sa cobor ca locuiesc la tara.
Multumesc mult va dau funda

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru frunda, eventual ii poti intreba pe cei care au organizat concursul daca trebuie sa platesti tu curierul. O zi buna!

| ndrCoolZ a răspuns:

Trebuie sa dai si numarul de telefon iar cei de la curier te vor suna sa cobori sa iti ridici coletul!

| razvy007 a răspuns:

Iti vine acasa, dar sa fi atent la telefon ca o sa te sune inainte cu 1 ora aproximativ