| daniela97D a întrebat:

Regretati tatuajele pe care le aveți?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Astept sa apara alea care vin cu chip, cand nu am chef de el mi.l schimb sau il dau jos. Nu se duce culoarea si nici proprietatiile nu se pierd.

| Donsavas a răspuns:

Exista laser

| Hollyg a răspuns:

Salut! Am 2 tatuaje destul de mari pe ambele picioare, nu am regretat o clipa ca le-am făcut. Cred ca regretul vine in urma alegerii unui tatuaj fără a avea o însemnătate pentru cel ce si-l face. A-ti face un tatuaj doar pentru ca e cool sa ai tatuaje sau pentru ca un anume model, idee e in trend fără a însemna ceva mai profund, e putin riscant pentru ca intervine plictiseala ori regretul. Tocmai de aceea, recomand tuturor celor ce vor sa se tatueze, sa-si aleagă sau chiar sa-si roage artistul sa le deseneze ceva din ideile lor, si cel mai important sa aibă o semnificație. Succes!

| zattech a răspuns:

Exista și tatuaje temporare