| yungandreigawd a întrebat:

Aveti tatuaje? Va plac tatuajele?

14 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Am si imi plac, dar cele de bun simt.
Nu pot sa nu observ din ce in ce mai multi marlanoi si pitipoance alterate care isi etaleaza impresiile prin multitudinea de tatuaje pe care le au...mi se pare gretos sa ai ambele maini tatuate complet, mai ales ca femeie.

| RobertMoon a răspuns:

Am un braț și jumătate din celălalt tatuat. Momentan sunt într-o pauză de tatuaje, dar mereu sunt bine venite big grin

| wildthing a răspuns:

Nu am si mi se par oribile, dezgustatoare.

| Legion7X a răspuns:

Nu am Dar, îmi plac. Însă nu toate. Ceva mic, frumos

https://www.google.com/......ps?/search

| Eireann a răspuns:

Am 4 moments si evident ca imi plac.

| Vântulalb a răspuns:

Nu si nu.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Am si da, imi plac

| Meme10Meme a răspuns:

Deloc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am. Da, imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu.

| random1620 a răspuns:

Nu am (inca). Dar sunt dragute. Personal mi-a-si face unele in locuri care nu sunt vizibile

Dar imi este un pic frica, am auzit ca nu fac bine la piele

| teodora24 a răspuns:

Eu nu am tatuaje, dar imi plac (cele mici si cu insemnatate)
nu cred ca o sa imi fac vreodata oricum laughing)

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru teodora24):

Fiecare este liber să facă ce vrea cu corpul său.Ca un mod de artă, sunt de apreciat, unele tatuaje. Însă personal le consider inutile.Nu doar la bărbați, dar cu atât mai mult la femei, care voi sunteți precum florile și eu încă nu am văzut vreo floare mâzgălită și cu "parfum" de țigară, asta pentru cele care și fumează.

| mili25 a răspuns:

Da ❤