| AnTiBioTic a întrebat:

Risc sa patescceva daca ma prinde politia avand la mine o rozeta box?

Răspuns Câştigător
| AndreiZz a răspuns:

Da iti sun cazul meu : iti ia datele, dacai comentezi te duce la sectie, dai o declaratie, iti manci nervi cu el. Si de unde o ai? Da de undeo ai? Stii ca esti minor? Nai voie cu asa ceva la tin! E arma alba! Parc'omori pe masa...

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Stii macar ce poti face cu asemenea chestie?
Poti mutila oameni pe viata
Mai ales daca stii sa dai si cu pumnu laughing
Gandeste-te doar ca ai sansa sa omori un om
Cu aia daca dai
Dai la coaste... nu in fata sau la cap
dai la coaste, ficat sau in spatehappy
Sa dai la fata...ca il lasi pe ala pe viata marcat si s-ar putea sa iei bulau angro
asa ca dai la coaste.ii rupi o coasta 2 mai merebig grinlaughing

| antimulte a răspuns:

Iti da amenda si ti se face dosar penal, este considerata arma alba sau arma artizanala asa ca mai bine nu o porti la tine sau eviti baietii in uniforma.

| RoxxuInna a răspuns:

Nu

| CaroleVoicu a răspuns:

Da...tio ia, iti da amenda si o palma dupa cap pentru ca este arma alba...stiu ca si pa mine mo prins da nu mi-a facut nimic pentru ca lo cunoscut pa tati, da mi-a luat-o si eu dato lui.

| robert123 a răspuns:

Daca esti minor ajungi sa ai multe probleme cu politia in orice caz pentru autoaparare este foarte buna dar nu sa te crezi seful parcarii cu ea pentru ca este considerata arma alba si daca cineva tea dat in gat si politia afla o sa ai dosar penal.sa nu mai vb de amenda usturatoare pe care o vor primi parinti

| SuperJesus a răspuns:

E arma alba, patesti acelasi lucru ca si cand ai avea un cutit sau o bata de baseball. Sunt arme de atac nu de aparare. Cum nu e de ex. spray paralizant, deci nu poti zice ca-l folosesti pentru autoaparare (sau poti, dar nu te crede nimeni) daca esti prins de politie te iau la sectie si te pun sa dai o declaratie in care sa explici de ce ai un box la tine happy Daca ai explicatie buna, scapi fara amenda. Insa de ramas in evidenta politiei cum ca la X data aveai un box la tine, nu stiu cat de distractiv este happy

| KuRupt a răspuns:

NU patesti daca o folosesti in autoaparare, daca esti tipul ala care se crede varfu muntelui in oras si te legi de oricine doar pentru a dovedi prietenilor tai ca de smecher esti o poti pati destul de urat happy