| AnastasiaKatelimov a întrebat:

S-a intamplat din nou. Un baiat se uita la mine de ceva timp. Mereu in ore il vad cum se uita la mine si eu ma uit la el, dar nu stiu de ce,dar nu am curaj sa ma uit mereu in ochii lui. Mereu se uita la mine si uneori cand il prind cu privirea o schimba, apoi iar se uita,apoi iar si iar... Ce credeti ca inseamna asta? Credeti ca ma place? Se comporta destul de frumos cu mine, dar o prietena mi-a spus ca e cu cineva... Voi ce credeti?

1 răspuns:
| helpmetpu a răspuns:

E foarte posibil sa te placa.
Daca esti sigura ca ce ti-a spus prietena ta e adevarat atunci vorbeste cu el.
Sper ca am fost de ajutor!