| snoooooooooopy a întrebat:

Sa incep...eu si prietena mea cea mai buna avem un prieten foarte bun de cand eram foarte mici, de acum 2 saptamani eu sunt combinata cu el, iar ea este foarte rece cu mine si imi spune mereu sa nu fiu geloasa ca nu se baga intre noi. Am vorbit cu el si a zis ca sunt doar prieteni si el ma iubeste pe mine.Credeti ca ea este putin geloasa? Ar vrea sa fie cu el?

Ps: Cand eram toti prieteni, noi doua am spus ca nu am intra niciodata intr-o relatie cu el, deoarece ar fi in joc prietenia noastra.

2 răspunsuri:
| Bibutzu a răspuns:

Buna!

Asta poate fi problema! Prietenia dintre tine si el sa transformat in iubire, iubire de cuplu! acum numai sunteti 3 prieteni, toti in relatie de amikitie! daca uh esti cu el ea se simte pe dinafara ...simte ca l-ai atras pe el de partea ta! Incearca sa nu va afisati prea mult iubirea in fata ei,,, e o gelozie dar e una de prietenie nu e geloasa ca il iubeste ci pentru ca voi doi v-ati combinat si numai e totul cum a fost inainte!

Daca ti la relatia cu ea incearca sa tineti totul in secret! funda?

| Romancutza a răspuns:

Pai pactul pe care l-ati facut trebuia respectat nu crezi?

Ea este suparata ca nu ai respectat acea promisiune, iar cum ati spus, prietenia voastra este in pericol.Nu este geloasa ci cred ca are si ea nevoie de tine, tu fiind ocupata cu iubitul, nu prea o mai bagi in seama.

Ocupate si de ea, mai petreceti si voi timpul impreuna SINGURE.