| AndruuPiiscotx a întrebat:

Sa ma epilez cu epilatorul pe tot corpul, adica picioare, sub brat,zona intima, spate? Adica m-am epilat pe picioare si vreau sa stiu daca e bine sa ma epilez si in celwlalte zone a corpului. As dori sa-mi spuneti niste avantaje si dezavantaje puppy dog eyes please help me puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| dyav0litza a răspuns:

Daca rezisti este foarte bine deoarece creste incet parul dupa aceea dar eu dupa primele 3 fire imi dau demisia ca doare tare sad

5 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Poti sa te depilezi unde vrei! Doar ca o sa doara! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca simti nevoia fa-o, daca nu nu.

| Blamely a răspuns:

Nu am înțeles niciodată de ce unii bărbați se epilează pe picioare și brațe. Oricum, dacă tot ai început, măcar du treaba la capăt.

| AndruuPiiscotx explică:

Celelalte* ale* ma scuzati pentru greseli

| LarisaLarisaLari a răspuns:

Poti sa te epilezi fara nicio problema, doare dar trece happy