| ralucaralu a întrebat:

Sa nu radeti, dar am o intrebare. Voi raspundeti la mesajele de Paste? Daca da, cum? Ce raspundeti? Ce ziceti?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am spus ieri dar nu imi place sa zic adevarat a inviat pentru ca el a inviat in timpul lui (isus) acum e sus in ceruri cum se zice si nu ii vad rostul invieri lui pe pamant.

| AnTiBioTic a răspuns:

"sa ai si tu un paste fericit cu multa pace sufleteasca"winking sper ca ti-am fost de ajutorhappy Paste Fericit!

| sky0000 a răspuns:

Sincer cum vad inceputu ies din mesaje. Poti sa raspunzi ceva de genu mersi la felbig grin