| neltharion a întrebat:

Intrebare pentru fete:
V-ar deranja sa aveti o relatie cu un baiat mai grasut dar care stie sa se poarte si sa va faca sa radeti? ( raspundeti sincer )

14 răspunsuri:
| frumusikgirl1 a răspuns:

Depinde cat de gras...dar daca te face sa razi e de ajuns nu cred ca e asa de important oricum asta ramane la aprecierea ta

| 7r31 a răspuns:

Dupa exprimarea ta, grasut suna in regula, deci nu m-ar deranja, dar daca atunci cand spui grasut vrei sa fi dragut/a si te referi la 160+ kg, atunci posibil sa fie o problema. Nu neaparat ca m-ar deranja, dar faptul ca s-a lasat sa ajunga asa spune multe despre atitudinea lui delasatoare...niciodata nu am inteles cum se lasa un om sa ajunga asa, abia sa umble, sa transpire daca urca un etaj...nu e neaparat deranjant, dar nu e sanatos. Insa ca sa ma rezum strict la intrebarea ta, nu as avea nicio problema sa am o relatie cu un baiat mai grasut, atata timp cat e grasut cu masura, si cu atat mai mult cu cat ar stii sa se poarte si mai ales sa ma faca sa rad :X (ador asta la un baiat)

| PisicaAristocrata a răspuns:

Daca are alte calitati care sa ma faca sa stau cu el, daca e pufos, il iau la alergat in parc si-n cateva luni e ca tras prin inel laughing nu atata ca m-ar deranja, mai mult as face-o pentru sanatatea lui.

| MasterYoda a răspuns:

Poate rad de burta ta... laughing

| EkaBuBu a răspuns:

Nu nu conteaza infatisarea conteaza sa te faca sa te simti bine si in largul tau niciodata sa nu va uitati fetelor numai la infatisarehappyFunda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns sincer: depinde cat de grasut, adica sunt mai multe etape de la dolofan pana la obez. Comportamentul este insa foarte important.

| Ella3133 a răspuns:

Depinde cat de "grasut" daca e un pic nu are nici cea mai mica problema...

| Fantastic7 a răspuns:

Pai depinde cat de grasut...Dar daca chiar stie sa se poarte si are simtul umorului chiar merita o sansa.

| hellaw a răspuns:

Dalaughing mar deranjalaughing defapt...depinde de fatathinking

| abilaura a răspuns:

Sincera sa fiu, m-ar deranja daca prietenul meu ar fi "grasut". Eu tin destul de mult la aspectul fizic si sunt foarte pretentioasa cand vine vorba de asa ceva. Pentru mine nu e de ajuns ca un baiat sa ma faca doar sa rada...si aspectul fizic e foarte important.

| gaxy a răspuns:

Eu stiu un baiat grasutz chiar as spune din calae afara(skuzatzi)dar stii se comporta foarte frumos is nu prea conteaza cum arata important sa te aprecieze si sa te respect si desigur tu sal placi si atunci totul o sa fie ok...bafta

| Raluca26 a răspuns:

Eu am stat cu un astfel de baiat si nu este nimic rau, dimpotriva am petrecut cele mai frumoase momente cu el si inca il mai iubesc.Eu chiar cred ca nu are nimic genul asta de baieti chiar te apreciaza mai mult

| Platon_Patricia_1994 a răspuns:

Nu, (cel mai impotant lucru e sa fie politicos ) si fetele apreciaza foarte mult ca un tip sa fie amuzant.

| neltharion explică:

Nu am zis obez, doar mai plinut.