| terry3 a întrebat:

Sa raspunda numai cei carora li s-a intamplat asta. Voua daca proful/profa de la clasa nu v-a spus de olimpiada,voi fiind foarte buni la aceea materie ce ati facut pentru a participa? Pe cine ati intrebat? Daca ati intrebat pe alt prof v-a raspuns sau n-a spus nimic? Daca nici acesta nu raspundea atunci pe cine ati intrebat? Proful/profa de la clasa a aflat ca voi ati intrebat pe altcineva? Daca da s-a suparat pe voi? V-a spus ceva urat sau sa nu v-a mai duceti fara aprobare? Cum v-a spus? V-a injurat? Dar daca nimeni nu va spunea atunci ce trebuia sa faceti? Dar e plictisitor ca in fiecare an sa va duceti la alta clasa sa intrebati,nu? mereu a-ti facut asa si nu v-ati plictisit? Daca a-ti facut asa un an de exemplu, iar proful/profa a aflat ca v-ati dus intreband pe altcineva, anii urmatori nu a spus singur/singura cand este olimpiada ca sa nu mai fi-ti nevoiti sa va duceti sa intrebati la alta clasa? Cum a prodedat? funda+vot.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa 44 de intrebari la fel, nu te ai plictisit, sau nu ai reusit sa tragi o concluzie inca?

Răspuns utilizator avertizat