| Marijuana187 a întrebat:

Sa stau cu o fata din clasa mea pe care o cam plac, sau sa stau cu o fata care e mai mare decat mine cu o clasa si suntem la scoli diferite? O iubesc jy p ea, dar de la un timp nu prea mai simthappy... o fi din cauza ca nu prea ne-am mai intalnit? Astept pareri, cea mai buna are fundawinking

Răspuns Câştigător
| anDa a răspuns:

Eu iti sugerez sa stai cu fata de la tine din clasa. Pe ea o cunosti, stii ce ii place, aveti un loc comun in care sigur va intalniti sigur, va fi mai usor de cucerit pentru ca deja o cunosti suficient. Fata pe care nu o cunosti, nu poti sa te atasezi de ea doar prin mesaje pe messenger fara sa o stii ca persoana si astfel de relatii sunt periculoase. Optez pentru fata de la tine din clasa.
Succes!

5 răspunsuri:
| EllaGirl97 a răspuns:

Optez pentru fata de la tine din clasa.

| HaiTaci a răspuns:

E a 3-a intrebare la care-ti raspundhee heeCu siguranta fata din clasa. Poate simte si ea la felwinking

| AdRyAnA3 a răspuns:

Pai eu zic sa alegi fata din clasa de la tine. Poti sa comunici mai mult cu ea si in plus e langa tine. Eu in locul tau as fi geloasa daca as fi cu un baiat din alta scoala cine stie ce face acolo.

| fashionglamgirl a răspuns:

Cum iti cam spune toata lumea, as alege tipa din clasa ta.
Adica pe ea o cunosti si poti avea incredere in ea, vezi cu cine sta, ce face...
In schimb la cealalta nu poti stii daca place pe altcineva sau sta cu alt baiat /este combinata cu alt tip.
Asa ca alege'o pe cea pe care stii tu ca tii mai mult>big grin

| mcocaina a răspuns:

Mmm pai doar tu sti ce simti poate e si asta poate este din cauza ca te-ai cam plictisit de eahappybebe_mik_skumpik e id meu daca vrei sa vb mai mult