| Aerosmith a întrebat:

Sa vedem... fetele care au terminat liceul... ce facultate urmati?

6 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Nu am terminat liceul, nici macar generala(sunt in a opta) si sincer nu am nici o idee legata de ceea ce vreau sa fac. In timp sper ca imi voi da seama.

| viatadecacatt a răspuns:

Nu am terminat liceul, dar cand o sa il termin vreau neaparat sa dau la academia de politie.

| LoryM22 a răspuns:

Alege ceea ce crezi ca iti place, la ce te pricepi mai bine, eu am ales o facultate pentru ca mi-au recomandat-o parintii, si pentru ca aveam rude care lucreaza in domeniu, ins anul-mi place deloc, si acum sunt obligata sa invat la sesiune numai lucruri inutile (pentru mine) si sincer cand ai ceva de invatat care nu te atrage iti este foarte greu sa retii.Insa am sa dau si la teatru dupa ce termin facultatea acesta pentru ca asta imi doream.
Inca ceva, nu te lua dupa nimeni, alege ceea ce iti place pentru ca daca o sa fi buna in acel domeniu ai sa fi cautata.Succes!

| moftuliki a răspuns:

Nu am trminat liceu cand voi termina merg la fakultatea de drept

| Minty a răspuns:

La drept

| joanna_1070 a răspuns:

Mai am un pic si termin big grin vreau Drept sau Stiinte Politice