| AvalohAlyn a întrebat:

Ce facultate,meserie,profesie, doriti sa urmati dupa ce terminati liceul?

Răspuns Câştigător
| yonela30 a răspuns:

Eu aș vrea să urmez medicina generală, sper să și reușesc, e visul meu de când aveam 12 ani și am fost în spital să o vizitez pe mama mea care era internată din cauza unor probleme circulatorii. În clasa a 8-a m-am certat groaznic cu părinții mei pentru că ei au vrut să mă dea la un liceu cu profil pedagogic pentru a deveni învățătoare, dar i-am convins până la urmă și am intrat la un liceu teoretic la științe ale naturii. Acum intru în clasa a XII-a și sunt speriată de BAC și admitere, dar toți trecem prin asta și sper ca munca pe care am depus-o până acum să mă ajute să îmi transform visele în realitate. Mult succes și ție și să nu renunți niciodată la ceea ce îți place, indiferent de părerile celorlalți! happy

4 răspunsuri:
| deliqventa13 a răspuns:

Sper ca Facultatea De Drept big grin

| UngureanuR a răspuns:

O facultate.

| LoveYou7784 a răspuns:

Eu vreau sa lucrez în domeniu' muzical. iubesc muzica mă ajuta sa trec peste multe ♥

| painkilleeer a răspuns:

Facultatea de drept happy