| Slip a întrebat:

Sal all auziti as vrea sa fac un server la metin2 fara hamachii si sa fie server privat si sa te dea de la level 30 ma ajuta cineva sa fac plss dau fundita si GM la ala care ma ajuta cel mai mult asa ca astept orce raspuns si va rog daca nu stiti despre ce vorbesc nu dati raspunsuri aiurea...

Răspuns Câştigător
| TheKiller a răspuns:

Se poate.Niku intra pe metin2akademy si o sa vezi pasii care trebuie urmati ca sa faci un metin cum vrei tu.Plus ca iti spune cum poti sa dai arme la inceput. Dar este multa munca + ca trebuie sa cumperi un host. Dar poti sa te intreti de el impreuna cu prieteni deai tai(colegi buni la info) si ai nevoie de reclama. Reclama nu ca ar fi o problema mare dar e greu cu server de metin. Funda?

2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Nu se poate...

| Slip explică:

Cum nu se poate ma eu vreau sa fac la fel ca metin2united si la ala se da dela level 30 nu vorbi prosti.