| ForeverWarrior a întrebat:

Sal.Am mare nevoie de ajutor! stie cineva o clinica in Cluj-Napoca unde as putea sa-mi fac un control riguros la picior caci cred ca am ruptura de muschi sau altceva grav, si as vrea sa fie medicii seriosi.Va rog ajutati-ma caci am mare nevoie de piciorul acela! Funda

1 răspuns:
| axnpictures a răspuns:

Medicul tau de familie ce zice?
Sigur e de muschi? Ar trebui o radiografie. Daca nu apare nimic neobisnuit, eventual si un RMN.

Dar in primul rand ar trebui sa te consulte in ortoped.
Din pacate pentru Cluj nu pot sa-ti recomand decat o clinica de Imagistica happy Dar este privata si presupunand ca beneficiezi de analize gratuite sau compensate, nu cred ca ti-e de folos.