| stuffhappens a întrebat:

Sal, am o frica irationala de a sari de pe prima trambulina la strand. Anul trecut am sarit de vreo doua ori. Acuma cand vad fundu bazinului, mi se face frica. Ce as putea face ca sa scap?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Daca doresti sa scapi de aceasta frica ai putea sa iti iei prietenii,intr-un numar cat mai mare,si sa ii rogi sa sara cu tine, toti odata, de pe trambulina.Presupun ca atunci cand vei vedea un numar cat mai mare de oamenii care fac acest lucru, o vei face si tu. Daca repeti de cateva ori, poate nu iti va mai fi frica,

1 răspuns:
| Tacii a răspuns:

Nu te forta... daca nu poti nu poti...dar daca vrei neaparat,urcate pe trambulina,nu te uita in jos, tine-ti respiratia, si hop(nu are ce sa se intample)dar ai grija sa sari in picioare(daca cazi pe burta apa te va lovi din cauza inaltimii)succes! funda?thinking