| Ciocolătzică a întrebat:

Sal am o intrebare pentru. baieti deci... e ok sa va spuna o fata ca va place? adica la mine in scoala e un baiat mai mare cu un an si il plac e dragut dar el sta mai mereu ca baieti mai mari si mi-e frica sa vb cu el mi-e frica sa nu rada mine... app(am vb cu el pe mess) fundita!

Răspuns Câştigător
| denisXP a răspuns:

E bine sa ii spui ce simti dar nu din prima... mai vb pe mess la sc...sa nu il inviti tu nicaieri :d sa il lasi pe el sa te invite iar daca nu merge spune-i cea ce simti.:d

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu e ok sa imi zica o fata ca ma place pentru ca eu nu vreau relatie serioasa.