| Anonimus4Ever a întrebat:

Sal am si eu o intrebare pot sa schimb softu la un Nokia E71 replica big grin si daca da pot sa pun ori ce soft de nokia E71 sau trebuie un soft special? plz un raspuns dau funda big grin si daca e nu ma supar daca imi dati si un soft adica link de unde sa-l descarc mersi

1 răspuns:
| evolutION83 a răspuns:

laughing tu vorbesti serios? vinde-l sau mai bine fa-l cadou, si cumpara unul original! si niciodata sa nu mai cumperi chinezesti! niciodata!