| Devylgreen a întrebat:

happy am sa va spun o intrebare : Cum fac updates la sw updates la Nokia 5230 din telefon, mie imi arata ca trebuie sa fac "server profile" ce trebuie sa scriu acolo ca sa pot sa descarc un soft nou RM (am rm 588) si vreau sa-l schimb! PLS HELP!

1 răspuns:
| Roxin a răspuns:

Salutare!

Pentru inceput, RM nu se poate schimba. Fiecare SW e unic pentru fiecare model in parte, implicit trebuie sa descarci RM588.
Pt update, folosesti Phoenix Nokia Software. Il gasesti cu tot cu instructiuni(care sunt extrem de simple).
Daca ai nevoie de ajutor suplimentar, ma contactezi si ti-l fac eu prin Team Viewer.
O zi buna!