| anonim_4396 a întrebat:

Fac abdomenele astea:http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY de o luna si ceva.Se observa rezultatele, adica simt abdomenul, dar eu as vrea sa scap de burta, sa am un abdomen plat:d Credeti ca pana in iunie se vor vedea rezultatele(abdomenul plat)? A facut/face, cineva de aici abdomene? Sunt bune la ceva? PS:am renuntat la prajeli, sucuri acidulate, dar nu si la dulciuri:d

Răspuns Câştigător
| Maia a răspuns:

Am facut si eu, nu pentru a slabi ci pentru a avea un abdomen frumos, si ma simteam mult mai "libera". Abdomenele te ajuta sa scapi de musculatura incordata si te fac sa te simti mai usoara, iti tonifica muschii si burta :d! Insa ca sa slabesti trebuie sa tii o dieta (gasesti pe net diete foarte bune) iar rezultatul abdomenelor si a dietei va fi mult mai mare si mai vizibil (cel putin o luna dureaza pana se vad rezultatele). Succes :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sint bune doar pentru intarirea mschilor dar nu duc la disparitia burtii. Pina nu arzi grasimile prin transpiratie la greu n-ai sa vezi rezultate.