| razor92 a întrebat:

Sal, ma numesc casian simeon si as vrea sa imi dati niste idei la numele meu,ca vreau sa imi fac cont pe facebook,va multumesc, Bye?

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Pai de ce nu iti pui numele real? Asa colegii tai, cunoscutii, prietenii, rudele te vor recunoaste si vor sti ca esti tu, n-ai de ce sa te feresti...Bafta! happy

| razor92 explică (pentru Floreenofficial):

Salut, nu e vorba ca ma feresc, dar voiam. niste idei la numele meu ca sa iasa mai frumos, daca ai vreo idee o astepthappy, oricum mersi pentru parerea ta, Bye!happy

| Floreenofficial a răspuns (pentru razor92):

Pai gandeste-te la niste personaje din filme care iti plac, sau nume sau personaje din carti, sau ceva legat de anumiti cantareti/trupe, sau actori din seriale, sau personalitati importante...succes.

| razor92 explică (pentru Floreenofficial):

Buna, mersi pentru sugestii, imi lasi un id? Bye!happy