| anonim_4396 a întrebat:

Sal.
Ma puteti ajuta sa invet sa filtrez?
Ce inseamna si cum sa fac?
Mc.
P.S.: am 17 ani si sunt baiat.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e greu sa filtrezi. In general trebuie sa folosesti o sita sau un filtru special. depinde ce vrei sa filtrezi si cat de bine.

Ce vrei tu si anume sa "filtrezi" cu fetele iti mai trebuie un pic de cunostinte de limba romana. iti recomand sa ramai la filtrat lichide. e mai usor.

| AmaliaApetri a răspuns:

Zau asa..." sa filtrez"? ce? apa?, ai nevoie de un filtru, bineinteles.
Cat despre ceia ce ai vrut, probabil sa scrii, respectiv" a flirta ", asta nu are o tehnica anume.