| titi_1218 a întrebat:

ajutati-ma va rog cu niste idei. Ce as putea sa-i cumpar prietenii mele cadou de ziua ei, implineste 18 ani.mersi!

2 răspunsuri:
| vilmaristul a răspuns:

Ca prietena se presupune ca o cunosti bine si nu ai nevoie de sfaturi!
as recomanda totusi, o carte, un dvd bun, poate in decursul discutiilor si a exprimat o dorinta un gand ascuns ceva ce si doreste!
vezi si primul raspuns!

| MihAelA_1847 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar cred ca tu ar trebui sa stii ce ii place si ce isi doreste.Incearca sa afli ce i-ar place.Eu iti pot sugera o carte, un DVD, incearca haine, caci stiu ca fetelor le plac, dar mai bine afli tu.Bafta!