| Maruskaaa a întrebat:

Pot sa ma bronzez intr-o zi la fata stand in soare, dar nu intins pe patura, sau la strand, mergand prin oras.
Daca are careva chef de glume mai bine nu posteaza sau ii dau eu dupa un rasp de masura. Ms. ( Mentionez ca am pielea foarte alba si de obicei pe maini mi se prinde in 2, 3 ore bronzu daca stau doar asa prin oras la soare )

Răspuns Câştigător
| Laurretta a răspuns:

Da. ca sa nu te arzi si sa ai un bronz cat mai stralucitor sau unifrom da-te cu ulei de masline. e foarte bun! si se prinde soarele imediatbig grin