| norbilika a întrebat:

Sal TPU.
Am luat destroy la counter strike 1.6 si am schimbat windowsul si tot am destroy si chiar daca il pun din nou waiting?

4 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Pf mai da nu trebuia sa pui din nou win. ajungea daca stergeai cs si il reinstalai sau daca aveai Cfg pentru default.

| FReAkAzO1d a răspuns:

rolling on the floor)
Ai reinstalat windowsu pentru destroyrolling on the floor)00
si zici ca tot ai destroy.Asta inseamna ca ai cs-ul in alta partitie decat cea in care ai windowsul.
Sa scapid e destroy trebuie sa stergi Configu din Counter Strike/Cstrike sau daca nu te descurci asa, dezinstaleaza CS-ul si sterge tot ce a mai ramas, apoi reinstaleaza-l

| norbilika explică (pentru FReAkAzO1d):

Nu am schimbat windowsul pentru cs, am schimbat ca deja mergea greu n-am schimbat de mult timp.
Si tot am destroy oh go on si degeaba sterg config.cfg.
Sau degeaba il pun din nou.

| FReAkAzO1d a răspuns (pentru norbilika):

Atunci dezinstaleaza-l si sterge tot ce ai avut de la cs-ul respectiv.si dupa reinstaleazal