| AlexUnder a întrebat:

Sal TPU am o intrebare mai ciudata deci baietilor le plac la fete sani si curu' dar fetelor ce le plac la baieti?

3 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai difera de la fata la fata...
Fizicul baiatului, daca arata bine, daca are patratele e si mai binehee hee laughing. Atitudinea, vocabularul.
*-*

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

O fata serioasa apreciaza tinuta ingrijita, un miros placut, seriozitate si sa se simta protejate.

| EllaEli a răspuns:

De exemplu eu plac un baiat pentru. felul lui de a fi ..ptr.sentimentele lui. uneori chiar frumusetea.Dar eu plac un baiat dupa felul lui de a fi happy