| deea07 a întrebat:

Buna:* Am si eu o intrebare care se imparte in doua
1. Fetelor ce nume de baieti va plac?
2. Baietilor ce nume de fete va plac?
Pupici:*

Răspuns Câştigător
| Sunnyツ a răspuns:

Buna :* De baieti : David, Benyamin (Benny), Andrei (Deiu), Victor,
Razvan, Jason, Alex si Antonio (Tonny) big grin

Fete ( nu ma pot abtine) big grin : Izabela,Alexandra,Laryssa,Daiana,Rebeca, Diana, Alice, Sandra, Catherine si Roberta.

8 răspunsuri:
| XtmCamiii a răspuns:

Edwardo,Andrei,Dragos,Cosmin,Alex(andru)love struck

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Salut!
Nu prea conteaza numele acum,ci persoana si firea ei.Dar totusi,sa zicem... Stefan,Florin,Flavius,Tiberiu,Razvan,Vlad,Cristian,Andrei,Laurentiu,Sergiu, Daniel. Mi se par deosebite, desi uneori persoanele care il poarta nu sunt asa de speciale pe cat par.

| RalucaAllen a răspuns:

Imi plac: Marian, Adrian, Andrei, Laurentiu, Razvan, Iulian, Marius, Rares, David, Madalin, Alex, Edy, Andy, Justin, George, Bogdan, Victor, Alin...mai multe, da cam toate numele de baieti sunt interesante.happy

| CandyHearts a răspuns:

Nume de baieti:alexandru,fabian,cristian,matei,andrei etc si nume de fete:cristiana,diana,emma,andrada, cosmina, anastasia etc

| CandyHearts a răspuns:

Wups se pare ca eu ti-am raspuns si in locul baietilorlaughing

| condemnedAntagonist a răspuns:

1.Edward,anderson,alin,adriano,carlos,charlie ( nu pot sa le scriu pe toate)

| ElaaaaMiha a răspuns:

Cristi alin dragos ciprian mariu nony alexandru flavius flavian andrei mircea razvan mario antonio florin mihai ionut laurentiu stefan bogdan

| bybu_6024 a răspuns:

Buna:*.mie imi plaec foarte mult numele andrei,florin,cristi,dani,claudiu, sergiu, alex si cam atat:d