| Tormentor a întrebat:

Sal TPU. Am o problema cand vreau sa ma loghez pe mess imi zice ca netu ii picat dar netu merge care ar putea fi problema

Răspuns Câştigător
| adutzz a răspuns:

Se mai intampla asta, nu esti tu de vina, trebuie sa isi revina de la sine, dar daca peste doua zile nu isi revine inseamna ca ori cineva ti-a schimbat parola, ori ca ai intrat prea mult pe invisible si acum ''te pedepesesc'' pentru asta.

1 răspuns:
| Tormentor explică:

Sa rezolvat a fost un fel de virus acum mi-am reformatat calculatorul si merge perfect dar mersi orcm.