| anonim_4396 a întrebat:

am o problema. m-am despartit de prietenul meucrying. si as vrea sa ma impac cu el ...am fost o proastacryingnu trebuia sa ma despart de el. el chiar ma iubea si tinea mult la mnsi eu la fel:X:X:X. da nu stiu ce a fost cu mine si m-am desp de elcrying. nu stiu. vreau si eu statusuri.genul ca regret.ca m-am desp de el.ceva.idei.sau un site cu status de astea.va rog!
multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Din păcate, cu toţii ne dăm seama de cât de tare aveam nevoie de un lucru numai după ce îl pierdem. Sfatul meu sincer este să nu acţionezi prin statusuri sau prin alte metode indirecte, ci să porţi o discuţie deschisă cu el, în care să îi explici că nu ai gândit foarte chibzuit atunci când ai ales să vă despărţiţi, şi că ai fi recunoscătoare dacă ţi-ar da o a doua şansă.

| PetreMihai85 a răspuns:

Eu zic si Da si Nu, acum depinde de felul de relatie. daca treaba a devenit momotona si plictisitoare oricat v-ati iubi se v-a ajunge din nou in aceeasi situatie deci NU. daca a fost doar o cearta un pic mai dura. se merita si a doua sansa din partea la amandoi. deci DA... acum tu trebuie sa stii ce fel de rel ati avut, cat timp etc.