| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mare problema ce ma framanta de ceva vreme!
Pe preput sub capul penisului am ca un fel de cos dar care nu se sparge si esti sub piele ca un guguloi de jumate de centimetru!
Iar cand il masez parca se simte ca niste granule inauntru care are idee ce ar putea fi va rog mult sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Brighi a răspuns:

Pai....sar putea sa fie un neg! Dar eu zic mai bine sa te duci la un dermatolog!
Si am si eu o intrebare : este mare sau mic s-ar putea sa fie acnee nu sunt sigura! funda?

| Adrian2100 a răspuns (pentru Brighi):

Nu e mare e cat o boaba de grau! Acnee nu este pentru ca nu este ca o pata rosie...

| Brighi a răspuns (pentru Adrian2100):

Nu este neg?

| Adrian2100 a răspuns (pentru Brighi):

Eu am vazut cum arata un neg si nu e la fel deloc! E ca un punct de grasime daca stii da Cum sa scap de el! Ca sti daca ma duc la o fata mi-e rusine sa nu creada ca am ceva raw sau sti tu... DAU FUNDA

4 răspunsuri:
| Brighi a răspuns:

Paiii... am mai cautat si cred ca sunt noduli de grasime daca arata asa:
ma rog ceva de genu
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Deci am citit ca ( daca ai asa ceva) se scot prin operatie. Operatia nu este grea iti face anestezie locala. Daca nu il scoti cat mai repede cresc mai mari iar cicatricele vor fi mai mari.