| Emmo a întrebat:

Sal TPU. Am si eu o problema nu ma inteleg deloc cu tata, ori ce as spune doar zbiara si nu il mai suport. Va rog spuneti-mi ce as putea face ca sa ii fac pe plac ca sa nu mai zbiere ***FUNDA***

Răspuns Câştigător
| Maxim96 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el mai calm si poate sa te inteleaga.Dar ce problema ai?(esti cumva gay? apropo eu tot sunt:d)

| Emmo explică (pentru Maxim96):

Da sunt gay da nu stie. Da nu stiu ce are de inpartit cu mine, chiar azi s-a luat de mine din nimic crying(.(de unde esti?)

| Maxim96 a răspuns (pentru Emmo):

Sunt din Basarabia. Putem sa mai vorbim daca doresti, lasa-mi un id de messbig grin

| Emmo explică (pentru Maxim96):

Nu pot aicia, intra pe facebook si scrie asa si ma gasesti (Davos David)

| Maxim96 a răspuns (pentru Emmo):

Scuze,dar nu te gasesc. Unde este scris ca locuiesti?

| Emmo explică (pentru Maxim96):

Sibiu (cartisoara)

| Maxim96 a răspuns (pentru Emmo):

Nu te-am gasit! Ma gasesti pe mess:vitalie.lungu@yahoo.com

| Emmo explică (pentru Maxim96):

Cati ani ai? :*

| Maxim96 a răspuns (pentru Emmo):

Dar tu?

| Emmo explică (pentru Maxim96):

Tot 16 :*