| anonim_4396 a întrebat:

Azi eram la poarta si stateam in fund pe marginea drumului (jucam tenis de picior in 4 si vroiam sa fac faze frumoase) si trece un cioban cu nevastasa pe scuter si ala a incercat sa ma loveasca cu picioru (hai sa fi fost gluma, nevastasa conducea, si se intoarce si zice ca am avut noroc).Pai sa nu te ia toti nervii? Oi fi eu vreun pusti de 15 ani da nu par de 15 si daca il prind pe pispirica ala, sa mai si comenteze nu stiu cei fac.Acu vreau sa intreb, sa ma pun la mintea lui de redus? Nu mie ca ma bate, o fi barbat da pe langa mine nu prea pare. Daca as trece cumva pe drum si sa si comenteze si-o ia sigur.De cand a fost incidentul si pana acum ma gandesc la asta, nu mai pot de nervi, ma oftic ca nu l-am luat pe unchemiu sa mergem dupa el sa-l luam la bataie.Mama zice sa nu mai fiu nervos, sa-l las in pace ca se mai intalnesc redusi din astia da tot nu ma calmez, daca acu la ora 8 fara 25 l-as vedea la poarta si sa si comenteze il rupeam, mai e si unchemiu la noi, se lasa cu spitalizare.Sunt si o fire care sta mai prost cu nervii, ma enervez si de la o palma in gluma (chiar si de la un prieten) da de la o tentativa de lovitura in cap? Va rog incercati sa ma calmati si sa-mi spuneti ce sa fac ca mor de nervi! Apropo, la multi ani fetelor!

1 răspuns:
| CrazyRat a răspuns:

Da dovada ca esti mai inteligent ca el si ignora-l, el luanduse de unu mult mai mic ca el inseamna ca nu poate mai mult happy. Daca respectivul continua cu astfel de chesti lasa-l sa te raneasca si scoateti un certificat medico-legal si asta il va potoli + ca nu iti va strica niste bani de cheltuiala in plus laughing. Dar ai grija nu il provoca si sa fi cu cineva care sa fie martor/a. Eu asa asi face in locul tau laughing. Bafta!