| Alexa412 a întrebat:

Azi mi-a venit menstruatia (joi dimineata) iar sambata ar trebui sa merg la strand...m-am gandit sa imi cumpar OB Procomfort Mini (prima data cand folosesc tampoane). Sambata fiind a 3 a zi a menstruatiei nu ar mai trebui sa fie asa abundent...

Are ceva daca port tampon in apa? Cat pot sta in apa?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti folosi fara nicio grija, deoarece din cauza cantitatii reduse de menstra din a 3-a zi de menstruatie, vei fi protejata minim 3 -4 ore de stat incontinuu in apa. Distractie placuta!