| Bubbchac a întrebat:

Hai, sa curga cu raspunsuri! laughing Funda si Voturii. happy Cum credeti ca va evolua lumea? In bine, sau in rau? thinking

6 răspunsuri:
| Bubbchac explică:

Scuze Violeta, vroiam sa iti dau tie Funda, dar din greseala te'am votat. crying

| Bubbchac explică:

Si nu merge sa iti dau funda. straight face Nu stiu de ce. angry

| Morena12 a răspuns:

Rau!

| Danielita a răspuns:

Eu zic ca se schimba in rau chiar daca ne-am dori sa se schimbe in bine...

| Fl0rIn a răspuns:

In bine

| WiPi a răspuns:

Parerea mea...in bine niceo sansa pe zi ce trece ne afundam tot mai mult in RAHAT! si cand zic rahat nu ma refer doar la noi, romanii ci la toata lumea. se construiesc tot mai multe fabrici nr. masinilor creste pe zi ce trece si al populatiei la fel peste cativa ani n-o sa mai avem ce manca iar stratul de o-zone se va dizolva de tot...pe scurt vine apocalipsa tongue deci raspunsul meu este in rau!