| BlackList00 a întrebat:

Cum credeti ca va evolua lumea peste 4 secole adica in secolul 25? dau funda si votwinking si mai spune-ti ce masinarii se vor inventa in acel secol?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Dupa directia in care merge lumea asta ...crezi ca vom evolua ...sau com involua?
Resursele sunt pe terminate... oamenii nu se adapteaza suficient de rapid, si asta poate duce la razboaie!
Si acum ca sa il citez pe Einstein,, Nu stiu cum va fi al treilea razboi mondial...dar al patrulea se va purta cu bete si sageti,,

| Flav a răspuns:

Tu nu stii sa conjugi un verb si vorbeste de evoluare?

| Deny1333 a răspuns:

Scrie pe mine "clarvăzătoare"?!
Şi, nu contează ce progres vom face. Contează să nu fie un regres.

| ElySa a răspuns:

Crek nu va mai exista omenirea nici macar in secolul 22. Sa speram ca nu ne autodistrugem in urmatorii 20 de ani si apoi mai vorbim de secolul urmator

| klau95 a răspuns:

Mai rezista omenirea pana in secolu 25?laughing.pai daca va mai rezista va fi o tehnologie atat de avansata in oras,masini zburatoare,avioane care care vor merge cam la fel ca viteza luminii,metrouri cu sine pe sus cam pe la blocuri(asta in orase bnie dezvoltate),presupun ca o racheta care te va directiona fix pe luna intr-un loc bun de stat cosmic,cu oxigen care se duce cu timpu,dar se vor produce pagube mult mai rapide deoarece viteza orcarui vehicul,aerovehicul, submarine, etc. va creste pana la 2000 km/h.si cip-uri care vor fi introduse la om pentru. mai multa siguranta care ati va zice daca ai vreo boala sau ceva, vei fi monotorizat si daca se ia cineva de tine...dar ati zic ca nu se mai ajunge pana in secolu 25... FUNDA?

| AtomiX a răspuns:

Pai nu stiu...a evoluat lumea in ultimele 4 secole? bineinteles ca tehnologia, stiinta, medicina(poate) o sa avanseze.

cat desprea masinarii, nu stiu thinking da' cu siguranta o sa fie inventate altele pentru ca atunci nu o sa mai fie petrol, asa ca daca s'ar pastra astea de acum, nu a-m avea ce sa facem cu ele happy