| raulT3 a întrebat:

Sal TPU imi ziceti si mie niste exerciti pentru cresterea marimi pieptului (la barbati) mersi
si exerciti pentru marimea bratelor si a picioarelor
Multumes Anticipat!

1 răspuns:
| NightCrowler a răspuns:

Pentru piept ai putea sa faci flotari sau daca mergi la sala sunt o multime de aparate la care poti sa iti cresti muschii pieptului(pectoral). La picioare poti face genoflexiuni sau ridicari pe varfuri cat mai multe repetari pentru gamba. La brate poti face tractiuni sau ridicari cu gantera. Sunt foarte mult aparate. Acum se pune problema daca mergi la sala as putea sa iti zic toate aparatele cate serii si cate repetari si ce grupe musculare sa lucrezi.