| smecherul71 a întrebat:

Sal TPU ma ajutati si pe mine
azi am descarcat star wars battlefront2 si cand dau start game scrie:wrong disc insered, please insert the original batterfront2 cd/dvd ce trebuie sa fac

Răspuns Câştigător
| SkyDemmon a răspuns:

Am raspuns de 5 ori deja la intrebarea asta e simpla rau 2 cuvine Nui bun Cracku Descarca altu bfuuuuuuu
Add skype id killeverforfunn3 daca nu gasesti nici unde crack iti dau eu link pe skype ca aici nu pot ca E piratat

| SkyDemmon a răspuns (pentru SkyDemmon):

Scuze de nu poti pe skype i aid de yahoo palfiflaviu@ymail.com

2 răspunsuri:
| smecherul71 explică:

Sc dar na mai intrat de mult