| CInEmAx a întrebat:

Sal TPU va rog frumos daca ma puteti ajuta, cu numele melodiei suna asa: eu afain eu afain, siza san...(nu stiu eng daca imi puteti spune numele melodiei

1 răspuns:
| MaeRi a răspuns:

Era bine daca ziceai si unde ai auzito,si era mult mai bine daca stiai si engleza,e cam greu de ajutat asa dar incerc sa te ajut:poate eu afain era'' you affair'' sau your far away''sau ''you again'',chair n-ai cum sa te prinzi macar daca scriai fix cum ai auzit, sau mai mult, sau macar ce gen de muzica e.Sincer daca as lua dupa ce ai scris tu ar suna ca melodia asta:http://www.youtube.com/watch?v=Td8u87t2HgQ
Dar nu cred ca este aia, oricum.