| CInEmAx a întrebat:

Ma poate si pe mine ajuta cineva pe aces stie plsss vreau nmele unei melodi in engleza suna asa iu afain, iu afain siza san etc eu nu stiu eng dara sa suna plsss

5 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Ce ai scris tu acolo e varianta romaneasca a sanscritei vechi, nicidecum engleza.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Invata intai sa vorbesti, abia apoi cere melodii. Ti-am citit mesajul de cateva ori si abia am priceput.
Daca ai scrie EXACT cum se aude ai putea primi ajutor, da tu scrii aiurea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai unde ai auzit melodia? ca ce ai scris tu acolo.ai scris degeaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste say ok si o canta vanessa hudgens

| CInEmAx explică:

Nu sunteti in stare de NIMIC!