| cocainanicotinablabla a întrebat:

Vreau niste statusuri noi haioase si vreau si de fite!

FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Dragi colegi nu pot veni la şcoală în weekend şi în zilele care se termină cu "i"
2.DND! Mă cert cu pixul
3.Astăzi am aflat ce e Iubirea …. mâine afli tu ce-i despărţirea!
4.Ce păr frumos ai … păcat că îţi iese din nas!
5.şi noapte te visez, să ştii că te iubesc, ba chiar te doresc, ho mă că glumesc
6.nger ingerashu` meu
Da`mi vacanta tot mereu
Fa din doua un semestru,
Fa din mine un maestru
fara scoala, fara teme,
Fara mate si probleme;
Nota`i mica, fa`o mare,
Si absentzele sa zboare!
si-n tot locu` ma`nsotzeshte,
Si de teze ma fereste!
7.I like you, I want you, I need you… ai vrea tu
8.Mai intai fetele sunt interesate de papusi si baietii de masini, dar cu varsta interesele se schimba.
9.-Ce zi e azi? – E vara!
10. Vreau asa o dragoste ca samponul din copilarie – fara lacrimi…
11.Nu mai sunt fetita ce o stiai tu mai demult... poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut
12.Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!
13.cate s`au spus.cate s`au dus.nu` ma mai doare. orice zi`n plus...sunt mai sus. restul`? doar vorbe goale!
14.Mai bine lasa Fa`te ca nu`ti pasa!
15.TU sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Si eu! Nu`mi Spune PA... E Replica Mea.
16.~~~Suficient de matura sa inteleg ce vrei.si suficient de copila sa ma prefac ca nu imi dau seama~~~
17.• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju
18. Vreau sa stii ca de azi...devin indiferenta, devin mult mai rea, devin fata perfecta
19. Spune stop! Cnd te streseaza explica-i ca exagereaza... nu intelege? abereaza? spune-i` pa` si se kalmeaza!
20.De Azi Am Un Singur Scop! Sa Pun Fericirea Mea Pe Primul Loc!

Sper ca te-am ajutat plzzz funda!

5 răspunsuri:
| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| alexakidda a răspuns:

Buna :* ...Nu sunt furate, am propria pagina de statusuri pe facebook happy.Sa incepemm. 1. "Lasă-mă cu texte " iubita, ştii, n-am auzit când m-ai sunat ", că dacă nu auzeai nu-mi dădeai a 2-a oară ocupat;-j! 2. Simplitatea ei te-a dat pe spate, pentru ea ai renunțat la celelalte toate;;]. 3.Pentruu cei care inca nu ma prea simpatizeaza smug. Sa va zicc cevaa smug : NU MA INTERESEAZA!winking 4. #. Egoista e cuvantul ce ma defineste cel mai bine. N`as lasa pe nimeni sa te ia de langa mine smug love struck! 5.Vei ajunge sa ma auzi, pana si atunci cand tac! S-a terminat cu fata buna, s-a dus dracu` orice drac straight face.6.♥ ` Båaitu ` meu ` ●. Înju®i ` Få®å ®øst `;= `. Înju®`o :] ` F®aiere ` :* pe Måta `oh go on`. Cå ea ` :] cu tatåt`o` smug → Te`o fåcut ` asa p®øst ` :* 7. • Dacă îmi răneşti prietena cea mai bună sunt în stare să fac ca moartea ta să pară un accidentbatting eyelashes. 8. Dacă vreodată măta îți va spune că vagabonții te învață să bei oh go on, liniștește-o spunându-i: Mamă, eu îi învăț pe eii`winking. 9. Când o vezi, în mintea ta apare aceeași întrebare "oare prietenul ei o iubește mai tare? ". sad. Heehee;;]. Sper sa.ti placaaa :*. Bye.

| David_Ramona_1984 a răspuns:

De azi am un singur scop sa pun fericirea mea pe primul loc.